szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

PUNKT WCZESNEJ INTERWENCJI I PSYCHOPROFILAKTYKI SPPP W SKAWINIE/ FILIA WE WRZĄSOWICACH

Uprzejmie informujemy, że działanie w naszej Gminie rozpoczął Punkt Wczesnej Interwencji i Psychoprofilaktyki Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie
we Wrząsowicach
ul. Wrzosowa 7
(w pobliżu Szkoły Podstawowej, w pomieszczeniach byłego klubu młodzieżowego).

Zainteresowanych prosimy o  rejestrację w recepcji SPPP w Skawinie przy ul. Kościuszki 10 lub telefonicznie: 12 276 38 40

 Harmonogram pracy Punktu

HARMONOGRAM  PRACY SPECJALISTYCZNEJ PORADNI  PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ W SKAWINIE REALIZOWANY NA TERENIE  PUNKTU KONSULTACYJNEGO WE WRZĄSOWICACH  (Gmina Świątniki Górne)
obowiązuje od 08.09.2020 roku – do odwołania

Ponadto uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2020 roku  w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Skawinie (ul. Kościuszki 10),
w rezultacie współpracy w ramach funkcjonowania Zespołów Leczenia Środowiskowego, działających pod egidą Poradni Zdrowia Psychicznego Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie, istnieje możliwość realizacji bezpłatnych (finansowanych przez NFZ) konsultacji lekarza psychiatry dzieci i młodzieży oraz realizacji psychoterapii (II poziom referencyjny).

Zainteresowanych zapraszamy do korzystania z tej oferty poprzez rejestrację w recepcji SPPP w Skawinie przy ul. Kościuszki 10 lub telefonicznie: 12 276 38 40.

Od września – jeśli będą zainteresowane osoby- konsultacje będą oczywiście możliwe również w naszym Punkcie Filialnym we Wrząsowicach.

Polecamy również lekturę najnowszego, 14 numeru bezpłatnego periodyka Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie Nasza Pora Dnia: http://poradnia.skawina.com.pl/pliki/Nasza%20Poradnia%2014.pdf. Znajdują się w nim m.in. treści dotyczące przeżywania przez dzieci oraz młodzież lęku i stresu, (artykuły korespondują z czasem i okolicznościami, w jakich aktualnie funkcjonujemy z powodu pandemii COVID-19.