szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

KOLEJNE SUKCESY MŁODEGO LITERATA – ucznia klasy IV B

Piotr wziął udział w piątej jubileuszowej edycji konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem” 2021 organizowanej przez Wydawnictwo Nowa Era.

W tegorocznym konkursie Jury przyznało 30 nagród głównych w dwóch kategoriach: klasy 1-4 i klasy 5-8. W dowód uznania opowiadania tych młodych adeptów pióra, do których należy uczeń naszej Szkoły, zostały zamieszczone w pokonkursowej książce „Startujemy w przyszłość”. Piotr zadebiutował w niej swoim opowiadaniem pt. „Decyzja wynalazcy”, a tym samym rozpoczął swoją ścieżkę literackiej kariery.

Gratulujemy Laureatowi wspaniałej wyobraźni, talentu i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów zapraszamy do lektury książki „Startujemy w przyszłość”, która wzbogaciła księgozbiór naszej szkolnej biblioteki. Czytając tę książkę odbędziecie wspaniałą, literacką podróż w czasie i odwiedzicie świat za sto lat!

Skip to content