szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Z inicjatywy Rady Rodziców w dniach 8 i 9 grudnia 2021r. od godz. 8.00 na terenie naszej Szkoły odbędzie się bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny, na którym będzie można nabyć śliczne ozdoby własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów w ramach świątecznych warsztatów. Kiermasz ma charakter charytatywny. Uzyskane środki zostaną przekazane na pomoc potrzebującym dzieciom z naszej szkoły.

Podczas organizacji kiermaszu przestrzegane będą zasady reżimu sanitarnego. Stoiska znajdować się będą na świeżym powietrzu na placu szkolnym koło hali sportowej.  

Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie.

Każdy z nas może podzielić się dobrem z innymi i sprawić,

że nadchodzące Święta będą bardziej radosne.

Skip to content