szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca. W dniu 24 czerwca 2022r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel na zakończenie nauki w tym roku szkolnym. W części oficjalnej odśpiewaliśmy hymn państwowy i hymn szkoły oraz nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły. Zgodnie z tradycją ustępujący poczet sztandarowy przekazał Sztandar Szkoły nowo wybranym członkom pocztu sztandarowego. Następnie uczniowie klasy 3a zaprezentowali przygotowany pod kierunkiem swojej Wychowawczyni program artystyczny. Uroczystość uświetniły także występy duetów – Elizy i Frania z kl. 2c, sióstr – Wiktorii z kl. 3a i Olgi z kl. 8b oraz zespołu muzycznego z klasy 2c. Wszyscy nagrodzili artystów gromkimi brawami.

    W dalszej części uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor, która następnie wraz z  wychowawcami wręczała nagrody i wyróżnienia uczniom klas III-VIII. Pani Dyrektor Agnieszka Szlachetka w imieniu własnym i społeczności szkolnej, podziękował bardzo serdecznie przewodniczącej Rady Rodziców za owocną pracę dla dzieci i szkoły, za życzliwość, bezinteresowną pomoc oraz za podejmowanie szeregu działań charytatywnych. Podziękowania otrzymali również nauczyciele i uczniowie za zaangażowanie i całoroczny trud nauki oraz rodzice, za   aktywne uczestnictwo w życiu poszczególnych klas i szkoły.

    Wzruszającym momentem była chwila  pożegnania i podziękowania za kilkuletnią pracę katechetyczną w nasz szkole siostrze Zycie przez Panią Dyrektor wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego i wszystkich zebranych.

    Po uroczystości szkolnej uczniowie wraz z wychowawcami  udali się do swoich sal na ostatnie w tym roku spotkanie klasowe.

    Był to kolejny trudny rok, który stawiał przed nami nowe wyzwania. Mogliśmy im sprostać dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. 

    Wszystkim uczniom gratulujemy. Cieszymy się z Waszych sukcesów i życzymy kolejnych w nowym roku szkolnym.

    Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracyjni, jak również Rada Rodziców życzy Wam wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu na rozpoczęciu nowego 2022/2023 roku szkolnego.

Skip to content