szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

WARTO POMAGAĆ !

* Drodzy Rodzice i Uczniowie *

W najbliższy piątek tj. 16 września 2022r. w godzinach 7:30-13:30 w naszej szkole (przy wejściu do hali sportowej) będzie organizowany kiermasz, na którym będzie można zakupić ciastka, ciasteczka – domowe wypieki i inne słodkości.

Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla rodziny uczniów z naszej szkoły – Szkoły

Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świątnikach Górnych, którzy stracili dobytek w pożarze.

Postanowiliśmy dołożyć małą cegiełkę na odbudowę tego domu, bo kiedy pomagamy innym,

pomagamy sobie, wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas…

Warto Pomagać!

Serdecznie Zapraszamy

Rada Rodziców przy Szkole

Podstawowej im. Adama Mickiewicza

w Świątnikach Górnych

Rada Rodziców klasy 6a

Dyrekcja i Pracownicy Szkoły

Zwracamy się z prośbą do chętnych osób, o pomoc w organizacji kiermaszu, poprzez dostarczenie słodkich wypieków. Ciasta można dostarczać do szkoły w najbliższy czwartek /15.09.br./w godz.8:00 -11:30 wejście do hali sportowej, a od godz.11:30 – 14:30 wejście główne do szkoły /proszę dzwonić domofon-sekretariat/; natomiast w piątek /16.09.br./ wypieki można dostarczać od godz.6:30 bezpośrednio na stoisko przy wejściu do hali sportowej.

*KAŻDY GEST SIĘ LICZY*

DZIĘKUJEMY !

Skip to content