szkola.sg@sp.swiatniki-gorne.pl +48 12 270 50 40

Akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

  

W czwartek 13. października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. W hali sportowej zgromadziła się cała społeczność szkoły, by wspólnie świętować ten dzień. Program artystyczny pt.  „W ogrodzie wdzięczności” przygotowali uczniowie klas  3c i 5b pod kierunkiem pań:. M. Rycerskiej i D. Bień. Nie zabrakło w nim wierszy, piosenek i serdecznych życzeń związanych z tym sympatycznym świętem. O oprawę muzyczną i plastyczną zadbała , jak zawsze, p. K. Sanecka.

  Na koniec głos zabrała pani dyrektor  A. Szlachetka, która dziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany każdego dnia w kształtowanie serc i umysłów naszych uczniów.

Skip to content