19 czerwca uczniowie klasy 7a i 7b wybrali się do CK Point w Brzegach, gdzie w niemal wakacyjnej atmosferze i temperaturze ![]()
wzięli udział w ekscytującej grze paintballowej. Siódmoklasiści rywalizowali podzieleni na dwie drużyny. Zabawie towarzyszyły duże emocje, ale zawsze w duchu fair play. Na koniec młodzież posiliła się kiełbaskami z grilla. Wspólny posiłek jest zawsze ważnym czasem na integrację i ciekawe rozmowy.











