22 czerwca 2026 r. Szkolne Koło Wolontariatu pożegnało wszystkich ósmoklasistów, a następnego dnia wolontariuszy klas ósmych. Młodsi wolontariusze, chcąc osłodzić swoim kolegom gorycz rozstania z ukochaną szkołą i najdroższymi kolegami, upiekli smakowite ciasta i ciasteczka. Ósmoklasiści kończący działalność w naszym kole, otrzymali dyplomy i drobne upominki. Smakołyki najwidoczniej podziałały, bo w ogóle nie płakali.













